Braingym – rewolucyjny system treningu mózgu

Braingym – rewolucyjny system treningu mózgu

W centrum rozwoju umiejętności poznawczych Braingym, pierwszym w Polsce ośrodku działającym w oparciu o rewolucyjny program BrainRx, pomagamy uwolnić klientom pełnię potencjału umysłowego. Program przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą poprawić swą koncentrację, pamięć oraz zdolności intelektualne – niezależnie od wieku. Naszą kadrę reprezentują wyłącznie wykfalifikowani trenerzy, którzy sami ukończyli intensywny program treningowy, by móc podzielić się doświadczeniem i dopasować zindywidualizowany zestaw ćwiczeń do skonkretyzowanych potrzeb podopiecznych naszego centrum.

  • Trening mózgu oparty o program BrainRx

  • Ćwiczenia na koncentrację uwagi

  • Pozbądź się problemów z pamięcią

Trening mózgu oparty o program BrainRx

Pierwszy program BrainRx został opublikowany przez Kena Gibsona już w 1980 roku, z myślą o polepszeniu zdolności umysłowych każdego studenta w oparciu o precyzyjną metodykę treningu i zestaw ćwiczeń sprofilowany do indywidualnych potrzeb ćwiczącego. Rzecz jasna strategie te przez lata zostały dopracowane i rozszerzone. Dziś BrainRx pomaga dzieciom i dorosłym rozwijać 7 podstawowych umiejętności poznawczych, osiągać lepsze wyniki w nauce czy pracy, wspiera procesy myślowe, uczy technik efektywnego zapamiętywania i wykorzystywania pełni potencjału umysłowego.

Ćwiczenia na koncentrację uwagi

Koncentracja to umiejętność skupienia uwagi na myśli, wydarzeniu, zagadnieniu, sytuacji, bodźcu czy przedmiocie, a następnie przechowaniu tego elementu w umyśle w sposób, który pomoże w efektywnym i holistycznym wykorzystaniu potencjału umysłowego. Dzieci z zaburzoną koncentracją uwagi spotykają się z trudnymi do przepracowania problemami poznawczymi na poziomie przyswajania wiedzy. Braingym oferuje ćwiczenia na koncentrację, które pozwolą efektywnie się uczyć, osiągając zadowalające rezultaty w nauce, a w dalszej perspektywie również w życiu zawodowym. To nie korepetycje, a dostosowany do indywidualnych potrzeb trening koncentracji wspierający prawidłowy rozwój umysłowy, zdolność logicznego myślenia i poszerzenie percepcji poznawczej.

Pozbądź się problemów z pamięcią

Problemy z pamięcią dotykają współcześnie wiele osób niezależnie od wieku czy natężenia pracy umysłowej, której wymaga od nas szkoła czy praca. Trening mózgu w ramach programu BrainRx to zestaw ćwiczeń rozwijających mózg w kierunku efektywniejszego zarządzania pamięcią, co bezpośrednio przekłada się na sukcesywne zapamiętywanie i korzystanie z pełni poznawczych możliwości. W Braingym przez szkatułkowy i efektywny program treningowy przeprowadzają wykwalifikowani, osobiści trenerzy pracy nad rozwojem mózgu, dla których priorytetem jest zadbanie o właściwą kondycję koncentracji, skupienia i przetwarzania wiedzy przez podopiecznych.